LVV on Tour Noord/West 'Verbinding zonder aannames'
Op 3 februari organiseren we de eerste editie in 2026 van LVV on Tour in regio Noord/West. We nodigen je van harte uit in Alkmaar voor een inspirerende avond met veel gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Kom jij ook? Meld je dan snel aan!

Ook in 2026 gaat de LVV weer on Tour, en bezoeken we alle windstreken in het land met een nieuw interessant programma!
LVV on Tour regio NOORD/WEST
De eerste LVV on Tour in 2026 vindt plaats in de regio Noord/ West, en wel op 3 februari in Alkmaar.
Tijdens deze tour verzorgt Angelique de Vogel de inhoudelijke invulling van de avond. Centraal staat de vraag hoe we (culturele) verschillen kunnen overbruggen door ons te verdiepen in de denk- en leefwereld van de ander, en hoe dit bijdraagt aan vertrouwen en succesvolle samenwerking.
Aan de hand van haar persoonlijke verhaal vertelt Angelique hoe verbinding ontstaat zonder aannames of invulling. Wat vraagt dit van luisteren, openheid en zelfreflectie? Hoe win je vertrouwen wanneer perspectieven uiteenlopen? En wat betekent dit concreet voor jouw rol als vertrouwenspersoon in het creëren van een veilige werkomgeving?
Angelique werkte jarenlang in de top van het bedrijfsleven in diverse management- en directiefuncties. Zij is auteur van het boek Ontworteld, algemeen directeur van Astralift en mede-oprichter van Vertrouwenspersoon voor MKB en Vertrouwensnet. Met Ontworteld kreeg zij brede media-aandacht, onder andere via het AD, De Telegraaf en diverse tv-, radio- en podcastprogramma’s.
Vanuit haar ruime ervaring in leiderschap en organisatiebestuur verbindt zij persoonlijke inzichten aan de dagelijkse praktijk.
Programma
- 18:30 - 19:00 uur: Ontvangst met een broodje en registratie
- 19:00 - 19:10 uur: Welkom en opening door LVV-bestuursleden
- 19:10 - 21:00 uur: Inhoudelijk programma door Angelique de Vogel
- 21:00 - 21:30 uur: Netwerkborrel met volop contactmogelijkheden met bestuursleden, ledenraad en LVV-Community ambassadeurs.
Aanmelden
Deelname aan deze bijeenkomst is gratis en alleen mogelijk voor volwaardige LVV-leden (niet voor aspirant-leden). Het aantal plaatsen is beperkt tot 200.
Mocht u nog geen lid zijn en wilt u wél graag bij deze bijeenkomst aanwezig zijn? Meldt u zich dan eerst aan als lid via de LVV-website.
Nadat uw lidmaatschap is bevestigd kunt u zich aanmelden voor deze bijeenkomst.
Klik hier voor het aanmeldformulier van het LVV-lidmaatschap.
Hercertificering
Omdat de bijeenkomst gratis wordt aangeboden, kunnen geen BNS-uren worden toegekend. Wanneer je de hele bijeenkomst aanwezig bent, ontvang je ten behoeve van jouw hercertificering 2 uur extra activiteit.
Annuleren/No-show
Wanneer je je hebt ingeschreven voor LVV on Tour rekenen wij op jouw komst. Ben je op 3 februari 2026 onverhoopt verhinderd dan gelden de volgende voorwaarden:
- Annulering dient in alle gevallen schriftelijk te geschieden via info@lvv.nl.
- Bij schriftelijke annulering (e-mail: info@lvv.nl) die ingaat op de datum dat deze door de organisatie is ontvangen, worden de volgende inhoudingen gedaan:
1. Tot en met dinsdag 17 januari 2026 is annuleren kosteloos.
2. Meld je je af na 17 januari of ben je 3 februari afwezig zonder enige berichtgeving, dan zullen wij het no-show tarief van € 50,- excl. BTW in rekening brengen.
Beeldopnamen
Tijdens deze bijeenkomst kunnen opnames en foto's worden gemaakt. Deelnemers geven door het registreren voor de bijeenkomst stilzwijgend toestemming aan LVV om video- en fotobeelden te maken en te publiceren. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Als je niet herkenbaar op foto’s of video's wilt staan, kun je dit vooraf aangeven via het e-mailadres info@lvv.nl of ter plekke aan de organisatoren van de bijeenkomst.